№ 218 від 10.06.2021 року "Про створення комісії з інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району"

10 червня 2021 року                                                                                 № 218

Про створення комісії з
інвентаризації об’єктів спільної
власності територіальних
громад Сарненського району

Керуючись статтями 6, 19, 28, 34, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до рішення третьої сесії Сарненської районної ради VIII скликання від 15 лютого 2021 року № 46 “Про проведення інвентаризації об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району” та з метою достовірного визначення наявності та стану нерухомого майна, що належить до об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району:

1.       Створити комісію з проведення інвентаризації об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад Сарненського району та затвердити її склад згідно з додатком.

2.       Комісії здійснити заходи з проведення інвентаризації об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад району та подати узагальнені результати проведеної інвентаризації на затвердження сесії районної ради.

3.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

В. о.  голови адміністрації                                                   Людмила МАРИНІНА

голови райдержадміністрації
від 10 червня 2021 року № 218

Склад