У Сарненській райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Виконуюча обов’язки голови Сарненської райдержадміністрації Людмила Мариніна спільно з головою Сарненської районної ради  Ярославом Яковчуком привітали присутніх у залі працівників сфери охорони здоров’я району.

«Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика. Адже, незважаючи ні на що, для лікаря понад усе є пацієнт, його здоров’я і повноцінне життя. І в цьому ми переконалися у важкі часи пандемії. У ваших руках — складна і відповідальна справа. Тож бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя та нових професійних здобутків», - зазначила Людмила Мариніна у вітальному слов

Також у  рамках урочистого заходу  кращих медичних працівників Сарненського району було нагороджено почесними грамотами Рівненської обласної ради, Сарненської райдержадміністрації та Сарненської районної ради.

Святковий настрій присутнім подарували викладачі Музичної школи Дубровицької міської ради.