Відбулося виїзне засідання спостережної комісії в ДУ « Катеринівська виправна колонія (№46)»

30 червня 2021 року з метою вивчення стану матеріально-побутового забезпечення та умов тримання засуджених осіб, відбулося виїзне засідання спостережної комісії Сарненської районної державної адміністрації під керівництвом голови комісії,  першого заступника голови Сарненської райдержадміністрації Людмили Мариніної.

В ході цього заходу,  члени спостережної  комісії відвідали приміщення для утримання засуджених,  кімнати для побачень, їдальню установи, дільницю ручного обробітку каменю, деревообробне виробництво, цех механічної різки каменю, ознайомились з технологією виготовлення паливних брикетів та оглянули виготовлені  засудженими металеві вироби. До слова, на території ДУ «Катеринівська виправна  колонія (№46)» особами, які відбувають покарання забезпечено вирощування овочів у парниковому господарстві.

Під час виїзного засідання членами спостережної комісії Сарненської райдержадміністрації  були розглянуті питання :

• про  умовно-дострокове  звільнення засуджених від  подальшого відбування покарання;
  • обрання заступника голови спостережної комісії ;
  • затвердження розподілу обов’язків між членами спостережної комісії.

За підсумками засідання прийняті рішення в межах повноважень.