№ 237 від 01.07.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

01 липня 2021 року                                                                                          № 237

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість в роботі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності і правопорядку в районі та з нагоди Дня національної поліції України:

ІВАШИНА Сергія Олексійовича

- заступника начальника Сарненського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області, майора поліції;

КОЗАЧЕНКА Тараса Станіславовича

- поліцейського роти № 5 (з обслуговування м. Сарни) батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції, лейтенанта поліції;

ЛОСЯ Юрія Григоровича

- начальника сектору реагування патрульної поліції Сарненського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області, капітана поліції;

МІШКОВЦЯ Миколу Миколайовича

- старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Сарненського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області, капітана поліції;

НАКОНЕЧНОГО

Юрія Антоновича

- поліцейського групи реагування Сарненського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Рівненській області, старшого сержанта поліції;

ПЛЯШКА Анатолія Анатолійовича

- інспектора роти № 5 (з обслуговування м. Сарни) батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції, старшого сержанта поліції.

2. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за значний особистий внесок у реалізацію державної податкової політики, сумлінне виконання посадових обов'язків та з нагоди відзначення Дня податківця України:

РОМАНОВИЧ Тетяну Борисівну

- старшого державного інспектора Сарненської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області.

3. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН