06  липня 2021 року                                                                                 № 239

Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою та передачу земельної  ділянки у  комунальну   власність    Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Відповідно до статей 17, 83, 117, 125, 126, 141  Земельного кодексу України, статей  6, 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши клопотання Вирівської сільської ради від 08.06.2021 №02-8-738 та клопотання  відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації від 02.07.2021 № 01-19-52:

1.     Припинити   відділу   освіти   Сарненської    районної  державної

адміністрації Рівненської області (код ЄДРПОУ 02145748) право постійного користування земельною ділянкою державної форми власності, площею    2,1375 га (кадастровий номер 5625488800:01:002:0142), для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, яка розташована по  вул. Шкільна, 9, с. Чудель, на території Вирівської сільської територіальної громади Сарненського району Рівненської області,  у зв’язку з добровільною відмовою від права постійного користування земельною ділянкою.

2. Передати з державної власності у комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області земельну ділянку площею 2,1375 га (кадастровий номер 5625488800:01:002:0142), для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, яка розташована        по вул. Шкільна, 9, с. Чудель,  на території Вирівської сільської територіальної громади  Сарненського району Рівненської області.

3. Укласти в установленому законодавством порядку з Вирівською сільською радою Сарненського району Рівненської області акт приймання - передачі земельної ділянки.

4. Рекомендувати Вирівській сільській раді забезпечити здійснення реєстрації права власності територіальної громади на зазначену в пункті 2 розпорядження земельну ділянку в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН