№ 241 від 06.07.2021 року "Про затвердження плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року в Сарненському районі"

06 липня 2021                                                                                                         №241

Про затвердження плану дій

з реалізації Конвенції про права

осіб з інвалідністю на період

до 2025 року в Сарненському районі

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 квітня                2021 року № 285-р «Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року», на виконаня розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від                 26 травня 2021 року № 417 «Про затвердження плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року в Рівненській області».

1.    Затвердити план дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року в Сарненському районі (далі - план дій) згідно з додатком.

2.    Виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад територіальних громад Сарненського району, структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання плану дій, про що інформувати  управління соціального захисту населення райдержадміністрації щороку до 01 січня.

3.    Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 травня 2021 року № 417 «Про затвердження плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року в Рівненській області» департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації щороку до 01 лютого.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН