№ 242 від 06.07.2021 року "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році"

06 липня 2021 року                                                                                            № 242

Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку дітей

у 2021 році

На виконання статей 22, 23, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадженя посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами), районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 березня 2018 року № 135 (зі змінами), затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2018 року № 645 (зі змінами), на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 03 червня 2021 року

№ 432 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році», з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей району:

1.    Затвердити план заходів щодо організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2021 році (далі - план заходів) згідно з додатком.

2.    Виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад територіальних громад Сарненського району, забезпечити виконання плану заходів затвердженого цим розпорядженням про що інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації  до 05 липня і 05 вересня 2021 року.

3.    Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 червня 2021 року № 432 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році» департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації  до 10 липня і 15 вересня 2021 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН