Шановні бухгалтери! Вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера!

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та вдячність за вашу щоденну сумлінність, чесну та самовіддану працю.
Від вашої важливої та надзвичайно відповідальної праці залежить ефективне функціонування господарського комплексу нашого району та держави загалом, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.
Саме ви забезпечуєте належне спрямування фінансів, своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.
У цей святковий день бажаю всім бухгалтерам району міцного здоров'я, професійних здобутків, благополуччя, миру та злагоди!
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на  благо  розвитку та процвітання Сарненщини!

З повагою,
голова Сарненської райдержадміністрації