У Дубровиці відкрили сучасний спортивно-оздоровчий комплекс

18 липня 2021 року, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан разом з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем   та головою Дубровицької міської ради Богданом Микульським прийняли участь  в урочистому відкритті Дубровицького спорткомплексу.
Спорткомплекс збудували з «нуля» у рамках Програми Президента України Велике будівництво. Заклад розрахований на понад 350 глядацьких місць, у першому корпусі розміщені великий зал для волейболу, футболу, баскетболу, ринг для боксу та тренерські кімнати.
В подальшому здійснюватиметься облаштування стадіону на вулиці з п’ятьма легкоатлетичними доріжками.
«Хочу зазначити, що ми не стоїмо на місці, і я дуже задоволений, тими змінами, які відбуваються у районі, адже відкриваються такі масштабні спортивні комплекси, що дають змогу виховувати майбутніх чемпіонів», - зазначив голова райдержадміністрації у вітальному слові.
Наразі усі бажаючі можуть відвідати спорткомплекс та долучитись до занять спортом у комфортних умовах.