№ 249 від 14.07.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

14  липня  2021 року                                                                                        № 249

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1.    Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за  вагомий особистий внесок у становлення і розвиток територіальної громади, значні досягнення у професійній діяльності, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня міста Дубровиця:

РУДУ

Надію Іванівну

- жительку міста Дубровиця, опікуна дитини-сироти, технічного працівника шкільних приміщень Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Дубровицької міської ради;

ТАБОРОВЕЦЬ

Тетяну Федорівну

- інспектора з методичної роботи відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.

2.   Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова  адміністрації                                                                 Олександр  КОХАН