№ 251 від 16.07.2021 року "Про передачу земельної ділянки з державної власності у комунальну власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області"

16  липня  2021   року                                                                                     251

Про  передачу земельної ділянки  з

державної власності  у комунальну

власність Клесівської селищної   ради Сарненського району  Рівненської області

Відповідно до статей 17, 83, 117, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, статей  6, 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши клопотання Клесівської селищної ради від 17.06.2021 №1222-02/1, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2266559456254) :

1. Передати з державної власності у комунальну власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області земельну ділянку площею 0,8136 га, кадастровий номер 5625455400:04:002:0036,  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води),  яка розташована на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2. Укласти в установленому законодавством порядку з Клесівською селищною радою Сарненського району Рівненської області акт приймання-передачі земельної ділянки.

3. Рекомендувати Клесівській селищній раді Сарненського району Рівненської області забезпечити здійснення реєстрації права комунальної власності на зазначену в пункті 1 розпорядження земельну ділянку в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                             Олександр КОХАН