20 липня 2021 року                                                                               252

державній адміністрації»

Керуючись частиною другою статті 6, пунктом 9 частини першої                статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами у районній державній адміністрації та з метою підвищення ефективності роботи Сарненської районної державної адміністрації із зверненнями громадян:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної  адміністрації від 17 серпня 2020 року № 223 «Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Сарненській районній державній адміністрації», виклавши додаток 1 до розпорядження у новій редакції, що додається.

2.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                      Олександр КОХАН