Шановні працівники торгівельної сфери району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі!
З року в рік Ви невпинно нарощуєте обсяги товарообігу, застосовуєте у своїй роботі нові прогресивні технології та задовольняєте потреби населення в якісних товарах.
Забезпечуючи повсякденний попит жителів Сарненщини на різноманітну продукцію вітчизняних та зарубіжних товаровиробників, Ви вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу нашого краю, створюєте комфортні умови для життя і праці людей.
Впевнений, що Ваші зусилля і надалі будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торгівельної мережі нашого району, удосконалення інфраструктури та поліпшення якості сервісу.
Бажаю Вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, життєвої наснаги, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,
голова Сарненської райдержадміністрації