На Сарненщині стартував перший етап освітнього проєкту «Цифра в кишені»

У рамках проєкту для мешканців Сарненської територіальної громади проводитимуть безкоштовне навчання щодо користування онлайн-послугами: від купівлі квитків та оплати комунальних послуг до запису до лікаря через сервіс HELSI.

Проєкт охоплює  декілька етапів. Перший етап – це голосування у громаді щодо того, які саме послуги для місцевих мешканців є найактуальнішими (онлайн-запис до лікаря, оплата комунальних послуг, купівля квитки на потяг, послуги інтернет-магазинів, перевірка сайтів на справжність, робота в особистому кабінеті тощо).

Далі тренери, які проводитимуть навчання, пройдуть спеціальну підготовку з топтем (які визначає громада). А завершальним етапом стане організація воркшопів на місцях.

Нагадаємо, що проєкт «Цифра в кишені» - це пілотний проект, першими учасниками якого стали 5 територіальних громад Рівненщини: Володимирецька, Гощанська, Здолбунівська, Дубенська та Сарненська.