Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан взяв участь у засіданні позачергової сесії районної ради

Вчора, 12 серпня, відбулося позачергове засідання п’ятої сесії Сарненської  районної ради восьмого скликання.

Участь у засіданні взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході пленарного засідання депутати розглянули  та затвердили нові районні програми, які спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству, профілактику правопорушень та боротьбю із злочинністю, підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Сарненському районі.

Також затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району та зміни до районного бюджету на 2021 рік.