На Сарненщині створюється новий освітній простір

Мова йде про реконструкцію будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст, реалізацію якої розпочали ще у 2019 році.

Через брак приміщень діти змушені навчатися у дві зміни, тож оновлена та сучасна школа у с. Немовичі є необхідною для учнів та батьків.

Загальна кошторисна вартість зазначеного проєкту становить 60 533,307 тис. грн. На виконання будівельних робіт спрямовано коштів у сумі 20 988, 00 тис. грн.

Наразі уже виконані роботи по улаштуванню покрівлі, збудовано основний корпус приміщення школи, виконано частину внутрішніх та зовнішніх опоряджувальних робіт, тривають роботи по благоустрою території.

У поточному році завдяки урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів" Немовицькій територіальній громаді передбачена субвенція з державного бюджету у сумі 15 млн грн на завершення ремонтних робіт.

Завершити роботи з реконструкції та ввести в експлуатацію будівлю початкових класів заплановано у 2022 році.