Будівництво школи у с. Вири планують включити у Програму Президента України «Велике будівництво на 2022 рік

Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан спільно з заступником голови Рівненської облдержадміністрації Людмилою Шатковською з робочим візитом відвідали Вирівську територіальну громаду.

Керівники області та району спільно з головою Вирівської сільської ради зустрілись з батьками школярів та обговорили найважливіше питання для громади – це будівництво нової школи у селі Вири.

Наразі діти навчаються у старій школі у 2,5 зміни, не маючи нормальних умов для здобуття освіти.

«Вже неодноразово наголошував, про те що створення комфортних умов для розвитку школярів є пріоритетним напрямком діяльності і районної і обласної влади», - зазначив під час зустрічі Олександр Кохан.

У свою чергу Людмила Шатковська наголосила батькам, будівництво школи у селі Вири планують

включити у програму Президента України «Велике

будівництво» на 2022 рік, за умови співфінансування з місцевих бюджетів.

На завершення робочої поїздки оглянули ділянку дороги О181602- Клесів-Олексіївка-Вири, яку відновлять у рамках Програми Президента України «Велике будівництво».