Питання облаштування державного кордону на Сарненщині обговорили в райдержадміністрації!

З метою участі у заходах з належної організації системної роботи щодо облаштування державного кордону в Рівненській області, 18 серпня 2021 року в Сарненській райдержадміністрації проведено засідання робочої групи з підготовки переліку земельних ділянок, що за наслідками демаркації державного кордону відійшли від Республіки Білорусь до України, на які відсутні правовстановлюючі документи та не визначено власників.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних громад, відділів прикордонної служби «БЕРЕЗОВЕ», «ДУБРОВИЦЯ» 9 Прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України, представники державних лісових підприємств, органів Держгеокадастру, Північного міжрайонного управління водного господарства, інших посадових і службових осіб.

За підсумками засідання робочої групи, напрацьована взаємодія і взаємозв’язок задля виявлення земельних ділянок на які відсутні правовстановлюючі документи та не визначено власників, які примикають до державного кордону в Рівненській області, визначені дії окремих членів робочої групи, що в подальшому вживатимуться для облаштування кордону, опрацьовано інші важливі інформативно-статистичні відомості, що стосуються безпеки державного кордону.