На Сарненщині вшанували пам’ять загиблих євреїв

Сьогодні з нагоди 79-ї річниці Дня розстрілу євреїв нацистами відбувся мітинг-реквієм та  покладання квітів до пам’ятних знаків на місцях поховань представників єврейської національності (лісовий масив поблизу спорткомплексу «Сарни-Арена» м. Сарни) за участю голови райдержадміністрації Олександра Кохана, голови районної ради Ярослава Яковчука, першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця, представників єврейської громади міста та ЗМІ.

«Щороку   ми  вшановуємо пам’ять невинно загиблих, адже наш обов'язок пам'ятати про ці страшні події, щоб вони більше ніколи не повторилися»,- наголосив Олександр Кохан.

Директор Сарненського історико-етнографічного музею Вікторія Дашко  зачитала присутнім свідчення про події того часу врятованої єврейської дівчини Фріди Шварц та її рятівника Пауля Редігера, що зберігаються в меморіалі Яд Вашем.

На завершення мітингу учасники акції вшанували жертв розстрілів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків.