Реконструйований садок у Клесові готовий зустріти 160 дошкільнят у новому навчальному році

Вчора у смт Клесів відбулося урочисте відкриття садочку «Веселка» , який вдалося реконструювати завдяки Програмі Президента України Велике будівництво.

Участь у заходах з нагоди відкриття оновленого садочку взяли голова райдержадміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Ярослав Яковчук та селищний голова Віктор Буйний.

Загальна кошторисна вартість проєкту реконструкції становила 2,17 млн грн.

Для фінансування проєкту кошти залучались з різних джерел – з обласного бюджету розвитку та з бюджету Клесівської ТГ.

«Дякую соціально відповідальному бізнесу громади, який долучився до виконання робіт з реконструкції садочку, адже завдяки спільним зусиллям дошкільнята Клесівської громади навчатимуться у яскравому, комфортному та дружньому садочку», - наголосив Олександр Кохан у вітальному слові.

Наразі у садочку виконані внутрішні, сантехнічні та електромонтажні роботи. Також встановлено в групах меблі, ліжка, столи, стільчики та шафи. Оновлено й обладнання в харчовому блоці.

Відтак заклад повністю готовий, аби прийняти перших вихованців оновленої групи.