№ 287 від 30.08.2021 року "Про затвердження акта комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

30  серпня 2021 року                                                                            № 287

Про затвердження акта комісії з
визначення та відшкодування збитків
власникам землі та землекористувачам

Відповідно до статей 13, 16, 21, пункту 9 статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від  03 серпня 2018 року № 319 «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» із змінами, розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Технобуд», за результатами засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам при Сарненській районній державній адміністрації від 30 серпня 2021 року:

1. Затвердити акт комісії з визначення та відшкодування збитків   власникам землі та землекористувачам, що додається.
         2. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю «Технобуд» відшкодувати визначені збитки державному підприємству «Клесівське лісове господарство» в повному обсязі у терміни визначенні пунктом 5 Порядку визначення та відшкодування збитків власникам  землі та землекористувачам, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284 (із змінами).
         3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН