Малюки Сарненщини, які народилися у День Незалежності України отримали свої перші вишиванки

Діти, які народилися у святкові дні 23 та 24 серпня у Сарненському районі, отримали подарунки від голови Рівненської ОДА.

У День Незалежності та День Державного прапора на Сарненщині народилося 19 діток, зокрема: 3 малюки Березівської ТГ, 1 – Висоцької ТГ, 1 –Вирівської ТГ, 1 – Дубровицької ТГ, 2 – Клесівської ТГ, 1 – Немовицької ТГ, 4 – Рокитнівської ТГ, 3 – Сарненської ТГ та 3 – Старосільської ТГ.

Вишиванки та книги авторів Рівненщини батькам новонароджених діток, за особистим дорученням голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, вручив голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан у Немовицькій та Клесівській територіальних громадах.

Всі дітки, які з'явилися на світ у ці святкові дні на Сарненщині теж отримають свої вишиванки.

Вишиті сорочки для малят створені руками талановитих майстринь Гощанського районного будинку культури та ГО «Союз українок».