Вчора у смт Рокитне Сарненського району відбулося святкування Дня селища.

Привітати рокитнівчан зі святковим днем в житті громади завітала заступниця голови районної державної адміністрації Любов Мацигон.

"У такі свята, як День народження селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною нашої Малої Батьківщини", - звертаючись до присутніх зауважила Любов Мацигон.

Також заступниця голови райдержадміністрації побажала жителям смт Рокитне, щоб мир та добробут жили на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх у згуртовану та дружну громаду.

Найактивніших і найкращих представників громади, що беруть активну участь у поліпшенні життя та благоустрою селища, було відзначено Почесними грамотами та подарунками голів Рівненської обласної державної адміністрації та Сарненської районної державної адміністрації.
Після завершення урочистої частини присутні мали можливість насолодитися:
  • виставкою творчих робіт КЗ «Дитяча музична школа»;
  • показовими виступами вихованців Рокитнівської Дитячої та Юнацької спортивної школи;
  • змаганнями зі стрітболу;
  • майстер-класами для дітей;
веселими стартами;
шоу повітряних зміїв та ярмарками.