Багатодітні малозабезпечені сім’ї Сарненщини уже отримали одноразову грошову допомогу на дітей на суму понад 8 млн грн

Постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 р. № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Відповідно до Порядку заявки щодо потреби в бюджетних коштах мали бути подані місцевими органами соціального захисту населення до регіональних органів соціального захисту населення:
до 16 серпня 2021 р. – щодо потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги у серпні 2021 року;
до 17 вересня 2021 р. – щодо додаткової потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги за серпень 2021 року.

Так, у серпні допомогу на 4018 дітей отримали 1158 сімей на загальну суму 8, 036 грн млн гривень.

Також, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації сформовано заявку щодо потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги у вересні  на  суму  понад 6, 5 млн грн. Відтак, при надходженні коштів з Державного бюджету на ці цілі допомогу отримають ще 881 малозабезпечена сім'я для 3266 дітей.