№ 305 від 23.09.2021 року "Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району на 2021-2022 навчальний рік"

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

23  вересня 2021  року                                                                         № 305

Про заходи щодо покращення

допризовної підготовки юнаків

в навчальних закладах району

на 2021-2022 навчальний рік

Відповідно до статей 6, 13, 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 9 Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу”,  Постанови Кабінету Міністрів України  від 30 листопада 2000 року № 1770 “Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей”, з метою покращення допризовної підготовки юнаків, військово-патріотичного виховання молоді, здобуття професійно – технічних навичок в  загальноосвітніх навчальних закладах району:

1. Затвердити заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків у      навчальних закладах Сарненського району на 2021-2022 навчальний рік  згідно з  додатком  1.

2. Управлінню освіти, культури, охорони здоров’я та спорту райдержадміністрації, спільно з Сарненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, виконавчими комітетами сільських, селищих та міських рад Сарненського району:

2.1                 забезпечити максимальне охоплення молоді допризовною підготовкою, належну якість її проведення, високий рівень військово-патріотичного виховання;

2.2 організувати і провести упродовж 2021-2022 навчального року      комплексні перевірки стану викладання предмету «Захист України» в навчальних закладах Сарненського району згідно плану перевірки стану допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах Сарненського району згідно з додатком 2.

2.3  після закінчення навчання за програмою предмету «Захист України» провести військово-спортивні свята, спартакіади допризовної молоді.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН