№ 306 від 29.09.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 жовтня 2018 року № 460 «Про мережу спостереження та лабораторного контролю Сарненського району»"

23 вересня 2021року

Про внесення змін  до  розпорядження голови райдержадміністрації від

25 жовтня 2018 року № 460 «Про мережу спостереження та лабораторного  контролю Сарненського району»

Відповідно до статей 6, 13, 16, 27, 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,   розпорядження голови райдержадміністрації від        29 січня 2021 року № 24-к «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06 січня 2021 року № 5-к», у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою та кадровими змінами в Сарненській райдержадміністрації:

1.  Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від          25 жовтня 2018 року № 460 «Про мережу спостереження та лабораторного контролю  Сарненського району», а саме:

1.1. викласти додаток 2 до розпорядження голови райдержадміністрації  у новій редакції згідно з додатком 1.

1.2. викласти додаток 4 до розпорядження голови райдержадміністрації  у новій редакції згідно з додатком 2.

1.3. викласти додаток 5 до розпорядження голови райдержадміністрації  у новій редакції згідно з додатком 3.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН