На Сарненщині привітали бібліотекарів з нагоди професійного свята

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан урочисто привітав працівників Сарненської центральної бібліотеки з Всеукраїнським днем бібліотек.
Разом з найщирішими побажаннями здоров’я, успіхів та натхнення Олександр Кохан нагородив співробітників бібліотек Сарненщини Почесними грамотами Сарненської райдержадміністрації за сумлінну працю, відповідальність, чуйне ставлення до читачів, бажання і вміння допомогти відвідувачам бібліотек.
«Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, бібліотеки лишаються життєво необхідним зберігачем знань минулих поколінь. А бібліотекарі — їх хранителями.
Наразі бібліотекарі Сарненщини працюють так, щоб відповідати сучасним запитам і вимогам. Прикладом може слугувати те, що в цьому році Сарненська центральна районна бібліотека стала учасником пілотного проєкту «Цифра в кишені» і буде навчати всіх бажаючих користуватися важливими онлайн-послугами за допомогою смартфонів», - сказав Олександр Кохан у вітальному слові.