Олександр Кохан привітав освітян Сарненщини напередодні професійного свята

Напередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначають у першу неділю жовтня, у Палаці культури Сарненської міської ради відбулись урочисті заходи.

Привітали освітян Сарненщини з професійним святом голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан спільно з народним депутатом України Сергієм Євтушком, консультантом голови Сарненської районної ради Миколою Костецьким та головою Сарненської міської ради Русланом Серпеніновим.

"Ще століття назад у нас не було такої системи освіти, яка давала можливість кожному вивчати та навчати. А вже сьогодні у нас є не одне покоління педагогів, лікарів, вчених, науковців, просто фахівців у власних обраних професіях.

Впевнений, що всі їх досягнення стали можливими завдяки невтомній праці викладачів. Кожен з них дав своїм учням ті знання та досвід, які допомогли їм реалізуватися у своєму житті", - зазначив Олександр Кохан у вітальному слові.

Голова Сарненської райдержадміністрації відзначив кращих фахівців галузі освіти Почесними грамотами.

На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.