На Сарненщині урочисто провели призовників до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 5 жовтня, у Сарненський районний територіальний центр комплектування та соц. підтримки відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

В рамках осіннього призову 2021 року призвано 20 юнаків Сарненського району для проходження строкової військової служби.
Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед призовниками виступив голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, який побажав юнакам міцного здоров’я, щастя, злагоди і добробуту, нових звершень задля зміцнення обороноздатності нашої України.
«У цей непростий для країни час ці хлопці будуть опановувати одну із найважливіших професій – професію захисника рідної землі, свого народу та батьківського дому. Це дуже відповідальна та почесна місія. Адже, служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя», - наголосив Олександр Кохан.
Нагадаємо, що на Сарненщині з 1 жовтня розпочато осінній призов і триватиме він до кінця грудня 2021 року.