Олександр Кохан ознайомився з роботою відділу прикордонної служби «Вичівка»

Сьогодні Сарненщину з робочим візитом відвідав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан разом з Віталієм Ковалем, прикордонниками, представниками силових структур області оглянули прикордонну смугу, зокрема відділ прикордонної служби «Вичівка» Вараського району.
На прикордонних позиціях керівники області та району ознайомились з системою охорони та оборони державного кордону, поспілкувалась з командуванням загону та особовим складом.
"Сарненський район один з районів області, який має найдовшу протяжність державного кордону з Республікою Білорусь, а саме 135,16 км. На сьогоднішній день на Сарненщині розміщені 2 відділи прикордонної служби «Березове» та «Дубровиця».
Відтак, важливо якнайшвидше технічно обладнати кордон та продовжити його демаркацію, з метою забезпечення виконання прикордонниками завдань з охорони та захисту державного кордону", - наголосив Олександр Кохан.