Також дивіться новини на facebook.com

Податківцями Рівненщини опрацьовано 87 запитів на отримання публічної інформації

 В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що у січні – вересні поточного року податківцями опрацьовано 87 запитів на отримання публічної інформації, за результатами розгляду яких на всі запити надано відповіді  до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За категоріями запитувачів найбільше запитів на публічну інформацію  надійшло від фізичних осіб – 61 запит (або 69,3 %). Юридичні особи надіслали 17 запитів,  від громадських організацій надійшло 9 запитів.
Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо діяльності суб’єктів господарювання, надання копій документів, надання інформації по сплаті податків та податкового боргу.
Нагадуємо, що публічна інформація відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року №2939-IV «Про доступ до публічної інформації» – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.
Звертаємо увагу, що з метою поліпшення інформаційного обміну з платниками податків при ГУ ДПС створено спеціальну електронну поштову скриньку rv.publicinfo@tax.gov.ua., запити на публічну інформацію з якої протягом кожного робочого дня приймаються працівниками контролюючого органу.
Крім того, ДПС оприлюднено та здійснюється постійне оновлення 46 наборів даних у формі відкритих даних, які закріплені за Службою.
Для зручності користувачів відкритих даних на вебпорталі ДПС створено рубрику «Інформаційні повідомлення про відкриті дані» у розділі «Для громадськості» - «Публічна інформація», https://tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-inform/informatsiyni-povidomlennya/.
У зазначеній рубриці розміщуються всі інформаційні повідомлення з питань відкритих даних, що дозволить користувачам вебпорталу ДПС здійснювати пошук інформаційних повідомлень з вказаної тематики з відображенням історичних даних, зокрема, повідомлень, які були оприлюднені декілька місяців потому або у минулих роках.
 
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX