Два навчальні заклади Сарненщини отримали нові шкільні автобуси

Сьогодні ключі від нового транспорту отримали Тинненський ліцей Немовицької громади та Остківський ліцей Рокитнівської громади. Тож, відтепер вчителі та учні мають комфортний та безпечний доступ до шкільної освіти.

Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки.
Автобуси були придбані за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
«Дякую Немовицькій та Рокитнівській громадам, що долучились до співфінансування. Саме завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади, отримуємо чудовий результат – забезпечення комфортного та безпечного доїзду школярів до навчальних закладів, особливо там, де надзвичайно складно дістатися до школи», - зазначив голова Сарненської РДА Олександр Кохан.