Понад 1,6 мільярда гривень ПДВ - такий внесок платників податків Рівненщини до держбюджету

Упродовж січня-вересня 2021 року платники податків Рівненщини сплатили до державного бюджету 1 мільярд 614 мільйонів гривень податку на додану вартість. За словами начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, рівень надходжень аналогічного періоду 2020 року перевищено на 482 мільйони гривень, або на 42,6 відсотка.

У загальній сумі доходів державної скарбниці сплата ПДВ склала 45 відсотків.
Станом на початок жовтня в  області зареєстровано 3890 платників ПДВ, серед них 3290 юридичних осіб та 600 фізичних осіб-підприємців.
Належне застосування системи моніторингу податкових ризиків при реєстрації податкових накладних, яка запобігає ризикам у фінансовій сфері, розширило поле для діяльності сумлінних легальних платників податків, які і забезпечили відповідні надходження до державного бюджету, - переконані податківці.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX