№ 323 від 05.10.2021 року "Про районну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Сарненського району Рівненської області "

05   жовтня   2021  року                                                                        323

З метою інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Сарненського району Рівненської області, враховуючи протокольне рішення за підсумками наради, яка відбулася 05 липня 2021 року в Міністерстві розвитку громад та територій України, щодо виконання завдання пункту 5 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021, на виконання доручення першого заступника голови Рівненської обласної державної  адміністрації від 27 липня 2021 року №дор.96/01-61/21,  керуючись  статтею 6, пунктами  5, 7 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Утворити районну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Сарненського району  Рівненської області, у складі  згідно з додатком.

2. Рекомендувати територіальним громадам району:

2.1 Утворити  відповідні комісії при територіальних громадах;

2.2 Забезпечити проведення інвентаризації на підпорядкованих територіях:

- водних об’єктів та земель водного фонду;

- лісових ресурсів та земель лісогосподарського призначення;

- нерухомого державного та комунального майна, та до 15 грудня 2021 року надати копії відповідних актів до Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області.

3. Районній комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Сарненського району  Рівненеської області, спільно з органами місцевого самоврядування та територіальними органами центральних органів виконавчої влади до 10 січня 2022 року скласти акти інвентаризації по Сарненському району :

- водних об’єктів та земель водного фонду;

- лісових ресурсів та земель лісогосподарського призначення;

- нерухомого державного та комунального майна.

4. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова  адміністрації                                                                 Олександр КОХАН