Алгоритм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству обговорили на координа

22 жовтня відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми під керівництвом заступника голови Сарненської районної державної адміністрації Любов Мацигон.
На засіданні розглянули перелік питань, серед яких основним є розгляд звернень громадян щодо насильства та алгоритм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
До обговорення питань порядку денного долучилися перший заступник начальника управління соціального захисту РДА Людмила Лохвич, начальник відділу соціального захисту Немовицької територіальної громади Світлана Потапович, дільничний офіцер Немовицької громади та представники Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області.