Відзавтра Сарненщина у «помаранчевій» зоні карантину

З 23 жовтня 2021 року Рівненська область переходить у «помаранчеву» зону карантину.
Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області.
Участь у засіданні обласної комісії у режимі відеоконференцзв’язку взяли перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Людмила Мариніна та члени комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району.
За інформацією Сарненського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Рівненського обласного центру Держсанепідслужби України лише за минулу добу на Сарненщині зафіксовано 163 нові випадки захворювання на COVID-19 та 3 летальні випадки.
"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки містить обмеження "жовтої" зони та є сигналом про наближення регіону до «червоної» зони. Зокрема, в «помаранчевій» зоні забороняється:
проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території;
заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;
заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів;
обмеження по часу роботи закладів відсутні.
Тож , враховуючи стрімке погіршення епідемічної ситуації в районі, вкотре, наголошуємо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Тож, не зволікайте, вакцинуйтеся вже сьогодні.