№ 335 від 26.10.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

26 жовтня 2021  року                                                                                           335

Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27.04.2021 № 167 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки», рішенням Сарненської районної ради від 14.05.2021 № 93 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки»:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну працю, вагомий внесок у підготовку педагогічних кадрів та з нагоди святкування 30-річчя відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»:

ЛЕОНЧУК Оксану Миколаївну

- викладача фізичного виховання відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»;

ПРАВОСУДОВИЧ Олену Володимирівну

- вихователя відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» ;

ФРОЛОВУ Валентину Панасівну

- заступника директора з адміністративно-господарської роботи відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»;

ЦИЦЮРУ Євгенію Ігорівну

- бібліотекаря відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету».

2. Організаційному відділу апарату Сарненської районної державної адміністрації забезпечити вручення нагородженим подарункової, сувенірної та квіткової продукції.

3. Рекомендувати керівництву відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічних фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

В.о. голови  адміністрації                                                       Людмила МАРИНІНА