№ 334 від 25.10.2021 року "Про спеціалізовані служби цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сарненського району Рівненської області"

25   жовтня  2021 року

№ 334

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 27 Закону  України  «Про  місцеві  державні адміністрації», Кодексу  цивільного  захисту  України,  постанови  Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015  року  № 469  «Про  затвердження Положення  про спеціалізовані служби цивільного захисту»  та з метою організації належного забезпечення заходів захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, проведення спеціальних робіт за функціональною спрямованістю:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сарненського району Рівненської області (далі – Положення), що додається.

2. Утворити спеціалізовані служби цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сарненського району Рівненської області  згідно з додатком.

3. Керівників спеціалізованих служб цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сарненського району Рівненської області у двомісячний термін привести положення та інші документи, що стосуються діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту,  у відповідність до норм Положення.

4. Відділ з питань правової роботи апарату Сарненської районної державної адміністрації  подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

5. Загальний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації  забезпечити офіційне опублікування цього розпорядження.

6. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

В.о. голови адміністрації                                                        Людмила МАРИНІНА