Працівники Сарненської РДА писали національний диктант єдності

Щороку, 9 листопада, ми відзначаємо День української писемності та мови.Сьогодні мільйони українців беруться за ручки та долучаються до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Цей захід вже двадцять один рік єднає українців, як у нашій країні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто шанує рідне слово та рідну мову.

До написання радіо диктанту долучилися голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, заступник голови райдержадміністрації Любов Мацигон, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Пупко та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації .

«Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Українська мова – рідна, велична, милозвучна – вона об’єднує українців, ідентифікує нас, збагачує духовно, творить сильну непереможну націю»,– зазначив Олександр Кохан.

Цьогоріч радіодиктант національної єдності диктував письменник Юрій Андрухович, який також є його автором.