Працівників радіо Сарненщини привітали з професійним святом

16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку України. З цієї нагоди до фахівців ТРК «Полісся» з привітаннями завітав голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан .

Вітаючи працівників радіо з професійним святом, Олександр Кохан висловив вдячність фахівцям за відповідальність, об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу роботу.

«Я дуже добре пам’ятаю своє перше інтерв’ю для радіо «Полісся», коли тільки починав робити перші кроки на посаді голови Сарненської райдержадміністрації. І ось уже не один рік через передачі радіо «Полісся» маю чудову можливість інформувати жителів Сарненщини про свою діяльність . Тож дозвольте подякувати Вам за розуміння та співпрацю», - зазначив Олександр Кохан.

Також, голова Сарненської райдержадміністрації з нагоди свята передав вітання від голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля та вручив цінний подарунок Шашук Вірі Артемівні.