Перспективи вирощування білого люпину на землях Сарненщини обговорили сьогодні у РДА

Американський інвестор Девід Дональд Свірі зацікавився співпрацею з фермерами та агровиробниками Сарненського району у напрямку вирощування бобових культур, а саме білого люпину.
ТОВ "ДДС Україна" уже багато років займається виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганням і переробкою сировини.

Можливість вирощувати бобову культуру на Сарненщині обговорили разом із головою Сарненської РДА Олександром Коханом, його заступниками Олександром Гузичем, Любов'ю Мацигон, керівником апарату Тамарою Пупко, головами територіальних громад та представниками аграрного бізнесу.

За словами пана Девіда, Сарненщина може стати гарним місцем для вирощування цієї культури.

«Хочу зазначити, що інвестиції та підтримка інвесторів для Сарненщини є надзвичайно важливим питанням. Безумовно залучення іноземних інвестицій в район дозволить створити всі необхідні умови задля додаткових надходжень у місцеві бюджети а також забезпечити їх жителів новими робочими місцями" - наголосив Олександр Кохан.

У ході зустрічі присутні обговорили питання умов співпраці агропідприємств Сарненського району із ТОВ "ДДС Україна".
Також, інвестори детально розповіли про фінансові перспективи як для сільгоспвиробників так і для місцевих бюджетів.