Приймальне відділення в Березному готове на 83%

У Березнівській районній лікарні оновлюють приймальне відділення для порятунку хворих. Ремонтні роботи тривають в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Нині готовність медзакладу - 83%. Плануємо завершити об’єкт до кінця поточного цього року. Адже він важливий не лише для жителів району, а й для усієї Рівненщини», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

В оновленому приймальному відділенні надаватимуть консультативну, хірургічну та реанімаційну невідкладну допомогу.

Наразі будівельники завершують зовнішнє опорядження, утеплення фасадів, благоустрій. Тривають внутрішні роботи.

Нагадаємо, в рамках «Великого будівництва» на Рівненщині вже запрацювали два оновлені приймальні відділення - в обласній клінічній лікарні та Сарненській ЦРЛ.