Гарячі лінії: куди дзвонити, якщо на дорогах Сарненщини замети чи ожеледиця?

13 листопада через сніг та мінусову температуру дорожники розпочали обробляти найбільш небезпечні ділянки доріг Рівненської області протиожеледними матеріалами.

Цього ж дня розпочали роботу і гарячі лінії з утримання автомобільних доріг в зимовий період.

Загалом, цієї зими державні та місцеві дороги Рівненщини обслуговуватимуть шість підприємств. У Сарненському районі це компанія ПАТ «Рівнеавтошляхбуд», яка забезпечуватиме порядок на місцевих дорогах та ТОВ «СпецКомплектПостач» - дороги державного значення.Варто зазначити, що за порядок на дорогах комунальної власності відповідають органи місцевого самоврядування.
Жителі, які стали свідками аварійних ситуацій на автошляхах або побачили неналежне утримання доріг району, можуть зателефонувати в колцентр ПАТ «Рівнеавтошляхбуд» за телефоном: 0984496432 та ТОВ «СпецКомплектПостач» - 0684711388.