Також дивіться новини на facebook.com

Спорткомплекс в Здолбунові запрацює вже цього року

Увеликій та малій залі спорткомплексу в Здолбунові вже цього року можуть відбутися заняття з баскетболу, волейболу, футзалу та гандболу. Нині важливий для громади об’єкт готовий на 95%. 

Хід виконання робіт перевірив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступники, народний та обласні депутати, голова Рівненської РДА. 

«У Здолбунові завершується будівництво спортзалу дитячо-юнацької спортивної школи. Об’єкт розпочали ще 2016 року, але активні роботи відновили лише цьогоріч завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», - зазначив очільник області.

Так, заклад розрахований на 150 глядацьких місць. Загальна площа 1600 кв м. Тут є спортивний та ігровий зали, тренерські, роздягальні, медичний кабінет. Варто зазначити, що тут враховані усі інклюзивні норми.

Підрядники вже завершили будівництво споруди спортзалу та покрівлю. Звели власну блочну котельню. Наразі виконуються роботи по внутрішньому опорядженню приміщень та благоустрою території.

«Будівництво спортзалу – приклад синергії різних гілок влади. Більше 30 млн грн залучили з ДФРР, 1,5 млн грн – кошти субвенції соцеконому, за сприяння народного депутата Олександра Аліксійчука, і 5 млн грн - місцевої громади. Це дозволяє закінчити об’єкт в 2021 році. На сьогодні спортзал готовий на 95% і вже в грудні плануємо офіційне відкриття», - зазначив Віталій Коваль.