За порушення умов торгівлі підакцизними товарами донараховано 22,6 млн гривень штрафних санкцій

Працівниками Головного управління ДПС у Рівненській області, з метою недопущення порушень вимог чинного законодавства в сфері обігу  підакцизних товарів, проведено 142 фактичних перевірки оптово - роздрібної торговельної мережі. В результаті яких виявлено 327 порушень, а саме:

- 15 випадків безліцензійної торгівлі підакцизними товарами;
- 1 випадок оптової торгівлі спиртом;
- 2 випадки реалізації алкогольних напоїв без марок або з підробленими марками акцизного податку;
- 3 випадки реалізації тютюнових виробів без марок або з підробленими марками акцизного податку;
- 1 випадок реалізації алкогольних напоїв за цінами, меншими від встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на такі алкогольні напої;
- 1 випадок реалізації алкогольних напоїв особі до 18 років;
- 12 випадків реалізації необлікованих у встановленому порядку товарів та їх реалізації без застосування РРО;
- 1 випадок відсутності реєстрації акцизних складів;
- 12 випадків відсутності реєстрації витратомірів та рівнемірів – лічильників;
- 27 випадків неподання до органів ДПС довідок про обсяги та залишки пального;
- 2 випадки зберігання тютюнових виробів не внесених до єдиного реєстру місць зберігання.
- 7 випадків інших порушень.
Також з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на загальну суму 127 тис. грн.
За результатах опрацювання отриманих від підрозділів Національної поліції матеріалів про виявлені порушення в частині реалізації алкогольних напоїв особам до 18 років, до 39 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 306,0 тис. грн.
За результатами проведених перевірок  застосовано штрафних санкцій на суму 22653,4 тис. гривень.