На Сарненщині привітали колектив окружної прокуратури з професійним святом

Сьогодні у День працівників прокуратури голова райдержадміністрації Олександр Кохан, консультант голови Сарненської районної ради Микола Костецький, голова Сарненської міської ради Руслан Серпенінов привітали колектив Сарненської окружної прокуратури з професійним святом.

«У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності. Проте, спільними зусиллями нам неодноразово вдавалось виконувати завдання держави на високому рівні», - зазначив Олександр Кохан у вітальному слові.

З нагоди професійного свята працівникам прокуратури голова Сарнеської райдержадміністрації вручив почесні грамоти.

Довідково. День працівників прокуратури святкують щороку 1 грудня. Дата встановлена не випадково – саме цього дня, в 1991 році, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про прокуратуру».