№ 369 від 01.12.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

01 грудня 2021 року                                                                                           369

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27.04.2021 № 167 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки», рішенням Сарненської районної ради від 14.05.2021 № 93 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки»:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України:

БАРІКОВА Івана

Вадимовича

- заступника начальника Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з територіальної оборони, майора;

ГРОЦЬ Вадима

Ігоровича

- техніка відділу зберігання військової частини А0153, сержанта;

ДЯКІВ Світлану

Миколаївну

- комплектувальника виробів та інструментів військової частини А0153.

ПАВЛЮКА Тараса

Борисовича

- начальника Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майора;

РАДЬКО Наталію

Віталіївну

- обліковця з реєстрації бухгалтерських даних військової частини А0153;

2. Організаційному відділу апарату Сарненської районної державної адміністрації забезпечити вручення нагородженим подарункової, сувенірної та квіткової продукції.

3. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН