№ 370 від 03.12.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

03 грудня 2021 року                                                                                         № 370

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27.04.2021 № 167 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки», рішенням Сарненської районної ради від 14.05.2021 № 93 «Про Програму заходів з відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат та інших заходів протокольного і офіційного характеру на 2021-2022 роки»:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання обов’язків посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатських повноважень, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

АЗІЗОВУ Тамару

Азізівну

- начальника відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації Немовицької сільської ради;

БОНДАР Катерину

Миколаївну

- начальника фінансового відділу Клесівської селищної ради;

КАЛИНКУ Юлію

Вікторівну

- головного спеціаліста загального відділу Дубровицької міської ради;

КОВАЛЬЧУК Галину Миколаївну

- начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради;

КРОТА Петра

Володимировича

- Степанського селищного голову;

КУЗЬМИЧ Валентину Михайлівну

- начальника фінансового відділу Старосільської сільської ради;

ЛОЗИЦЬКОГО Едуарда Анатолійовича

- депутата восьмого скликання Миляцької сільської ради;

ЛЕСКОВЦЯ Миколу

Адамовича

- провідного спеціаліста Березівської сільської ради;

МЕЛЕШЕНКО Галину Валеріївну

- адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради;

СУЛЬЗУ Олену

Юріївну

- головного спеціаліста відділу з юридичного та кадрового забезпечення Вирівської сільської ради;

ТИНКО Ольгу

Павлівну

ЄЛЕЦЬКУ Альону

Василівну

- начальника відділу юридичного забезпечення діяльності ради, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи Висоцької сільської ради;

- завідувача сектору кадрової роботи виконавчого апарату Сарненської районної ради.

2. Організаційному відділу апарату Сарненської районної державної адміністрації забезпечити вручення нагородженим подарункової, сувенірної та квіткової продукції.

3. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН