На Сарненщині відзначили День Перемоги

9 травня на площі біля Меморіалу Військової Слави м. Сарни відбувся урочистий мітинг з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років за участю представників влади району та міста, ветеранів, представників духовенства, військовослужбовців, колективів підприємств, установ, організацій, учнівської та студентської молоді району.
     Відкривав святковий мітинг голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук. Звертаючись до ветеранів він подякував їм за самовіддану працю у повоєнний період, участь у розбудові незалежної української держави, за виховання молоді на героїчних традиціях. «Ваш життєвий приклад сьогодні допомагає нам будувати нову Україну, вирішувати економічні і соціальні питання, зміцнювати обороноздатність нашої держави. Ми у вічному боргу перед вами, і турбота про ваш добробут завжди буде для нас на першому місці. Щира вдячність вам за те, що ви вистояли, перемогли, за те, що подарували нам мирне життя!», - сказав Анатолій Остапчук.
     Слова щирої подяки та глибокої пошани звучали на адресу ветеранів від голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, представників духовенства, військовослужбовців.
     Свої художні номери як вітання до Дня Великої Перемоги подарували усім присутнім на заході вокальний ансамбль «Мереживо» та хореографічний колектив «Журавка» міського будинку культури «Залізничник».
     Традиційно присутні вшанували пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання та під святкові залпи військового салюту поклали квіти до Меморіалу Військової слави.
     В цей пам’ятний день керівництво району, міста а також ветерани поклали квіти й до інших пам’ятних знаків та поховань м. Сарни, присвячених Великій Вітчизняній війні.

По закінченню урочистостей для ветеранів було організовано святковий обід.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
 апарату райдержадміністрації