«Мистецтво одного села»

Нещодавно в Сарненському історико-етнографічному музеї в рамках районної мистецької акції «Мистецтво одного села» відбулась презентація культурно-дозвіллєвого комплексу Кам’яне-Случанської сільської ради Сарненського району. Незважаючи на те, що ця сільська рада, одна з найменших на Сарненщині, вона довела що має багато непересічних талантів і зберегла вікові традиції своїх предків.
     Свято розпочалося з вітальних слів голови сільської ради Галини Петровчук, яка коротко познайомила присутніх з рідним селом, його історією і традиціями. В доказ словам пані Галини вихованці Кам’яне-Случанської загальноосвітньої школи I-IIступенів, представили театралізовану постановку про особливості святкування дня святого Юрія їх рідному краї. Винуватці заходу не приїхали з пустими руками, вони розмістили в музеї традиційні вироби декоративно-вжиткового мистецтва (посуд, одяг, знаряддя праці), вишиті картини і вироби вирізьблені з дерева і навіть кулінарні шедеври кам’яне-случанських господинь. На святі також звучали народні пісні, вірші у виконанні аматорів сільської сцени.
     Присутні на заході перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич, заступник голови районної ради Валентин Цупріян та перший заступник міського голови Світлана Усик подякували нашим гостям, тим хто зберігає і примножує традиції свого краю та головне передає їх нащадкам. В знак своєї вдячності представникам культурно-дозвіллєвого комплексу Кам’яне-Случанської сільської ради були вручені грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків х громадськістю
апарату райдержадміністрації